DORUKTÜRK TV

7 Mayıs 2012 Pazartesi

Dünyayı Türkçe izleyin…

Dünyayı Türkçe izleyin…
..: 27.03.2007:..

Türkiye'nin uydudan bütün Avrupa ve Türkî Cumhuriyetlerine yayın yapan, TÜRKİYE' nin sorunlarını dile getiren, doğru ve dürüst habercilik ilkesi olan, konuşulmayanı, söylenmeyeni söyleyen, Türkiye'nin korkusuz televizyonu YENİÇAĞ TV 24 saat yayın formatıyla yayın hayatına başlamıştır. Zengin yayın içeriğini oluşturan TÜRKİYE' ile ilgili haber, spor, belgesellerle ülkemizin tanıtımı için önemli bir misyon üstlenmiştir. Ülkemizin ulusal çıkarları doğrultusunda yayınlarını sürdürecek olan YENİÇAĞ TV uydu üzerinde (Türk sat 2A. Polarizasyon dikey sembol. 5/6) tüm Türkiye, Avrupa ve Türkî Cumhuriyetlerinin tamamında yayın yapmaktadır. Düzeyli, saygın ve objektif yayıncılık anlayışı ile öne çıkacak olan televizyonumuz halkımızın ve temsil ettiğimiz kültürün takdirini toplamak bizler için öncelikli hedefler arasındadır. Bizlerin yaymaya çalıştığı hizmet inanıyoruz ki sizlerinde beğenisini kazanacaktır. Bu çerçevede yayına başladığımız günden günümüze kadar olan programları beğeninize sunmanın gururunu ve kıvancını YENİÇAĞ TV olarak yaşıyoruz.
http://www.yenicagtv.com/index.htm adresinde yer alan bu tanıtım bilgisini siz değerli okurlarımla paylaşmak istedim. Medya savaşlarının yaşandığı herkesin belden aşağı vurduğu kimin eli kimin cebinde belli olmadığı bir ortamda böylesine cesur yüreklerin yer aldığı YENİÇAĞ GAZETESİ'ni mutlaka okumanızı ve artık gerek duyulan YENİÇAĞ TV'nin de sürekli takipçisi olmanızı canı gönülden öneriyorum.
Gelelim konumuza. Sanırım biz Cumhurbaşkanlığı için birbirimizi yerken yakında Leyla Zana kendi Cumhurbaşkanı adayı konusunda kararını vermiş ve bizlere deklare etmiş olacak.
Talabani Irak'ın Cumhurbaşkanı olduğu için sanırım onu önermeyecek. İkinci adamı Barzani Efendi ise Kürdistan’ı kurmakla meşgul olduğu için zaman ayıramayacağından geriye kalıyor kendilerinin üçüncü lideri Abdullah Öcalan Efendi!
Evet. Olur mu olur! Bu memlekette Türklüğe hakaret edenler(Orhan Pamuk gibi) Turizmde ki kıpırdanmanın sebebi gibi gösteriliyorsa hiç merak etmeyin APO gibi sütü ve kanı bozuklar, halkların kardeşliği ve barış söylemleriyle pekâlâ aday gösterilebilir bazı barış sevdalıları ve büyük gazetelerin köşe yazarları tarafından. Hele hele yazdığı kitap tamamlanıp ta Nobel Barış ve Edebiyat ödülünü de APO’ ya verdik mi kim tutar seni. Zaten demiyorlar mı SİZ'den 30.000 kişi öldüyse BİZ' den de bir o kadar gerilla öldü.
İnanılır gibi değil ama her şey olabilir.
Eğer Diyarbakır hala bizim ise MGK olağanüstü olarak toplanmalı ve toplantı yeri Diyarbakır Belediye Başkanlığı Binası olarak seçilmelidir. Mesaj gideceği her yere gider. Ankara’nın göbeğinde yakılan Nevruz ateşi Doğu ve Güneydoğu'dan hissedilmemektedir. Devlet tüm birimleriyle olması gereken yerde olmalıdır. KKTC’yi Talat'a bırakan mantık Diyarbakır'ı da Zana'ya bırakmamalıdır. Yoksa bu gidişle şöyle veya böyle kim seçilirse seçilsin acı ama gerçek; seçilen Cumhurbaşkanı Diyarbakır'ın Cumhurbaşkanı olmayacaktır.
Herkesi siviliyle askeriyle görevini icra etmeye çağırıyorum.
Yolunuz ve bahtınız açık olsun!....
Bu yazı 745 kere okunmuştur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder