DORUKTÜRK TV

6 Mayıs 2012 Pazar

Sevgili Atam arz ederim

Sevgili Atam arz ederim
..: 09.02.2007:..

Sevgili Atam gözlerindeki gururu okuyabiliyorum. Zamanın uçaklarına bakarak geleceği okuyorsun. Ama üzgünüm sana verdiğimiz sözü tutamadık. Bir bir kapattırdılar bize Tayyare fabrikalarımızı! Uğraşmayın dediler nasılsa biz yapıyoruz bizden alırsınız.
Para veriyoruz bari istediğimiz gibi olsun dedik olmaz dediler. Onların ulusal çıkarları gereği veremezlermiş istediğimiz teknolojik verileri...
Bunları yazmak ve dile getirmek için senin Bursa Nutku'ndan güç aldığımızı vurgulayalım dedik, ne anarşistliğimiz kaldı ne provokatörlüğümüz.
Olsun bizi bilen biliyor. Eminim gerek Alanya'da gerekse internet üzerinden okuyan ve yazılarıma dolayısıyla fikirlerime ulaşan okuyuculardan hiç olmazsa bir kaçı bize hak veriyordur.
Nisan 2006'dan beri yazmış olduğum yazılardaki çizgimde bir sapma olmadığı gibi tecrübesine ve yaşına saygı duyduğumuz büyüklerimizin bizi fazla heyecanlı görmesi, vatan sevgimizi "garip bir milliyetçilik" diye adletmelerine aldırmadan inandığımız ülküde (Tam Bağımsız Türkiye) sonuna kadar, hedefe kadar yürüyeceğimizi arz ederim.
Saygılarımla.
DİPNOT: Bu mektup Sn. Sami Çaycoşar'ın 06 Şubat 2006 tarihli Yeni Alanya Gazetesi'ndeki (www.yenialanya.com) "İsmail Haboğlu ve Sabih Samur" başlıklı yazısına istinaden yazılmıştır.
Eş zamanlı olarak www.kirmizi-beyaz.blogspot.com ve www.mimhaber.net’te de yayımlanmaktadır.....
Bu yazı 510 kere okunmuştur.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder